Patentler ve Markalar

Patentli Üretim

Drop us a line...

Send Message
  • EN
  • TR

Patentler

Günümüzde satılan paketlenmemiş altınların sahte olma ihtimalleri her vatandaşımızın aklında soru işareti bırakmaktadır. Aldığı altının gerçek olup olmadığını bilemeyen vatandaşımız, ihtiyaçları doğrusunda bu altınları satmak istediklerinde aralarından bazılarının sahte olduğunu ancak kuyumcularda öğrenebilmektedirler ve bu da altına olanı güveni ve altınları kendilerine takan eş, dost, akraba gibi kendilerine manen yakın olan insanların güvenlerini sarsarak toplumun örf, ödet ve geleneklerinde bozulmalar yaratmaktadır.

Toplum içinde dayanışmanın ve altının kullanımı yüzyıllardır bir gelenek olarak devam ederken, her konuda olduğu gibi bu konuda da sahteciler açık olarak satılan altınlar sayesinde bu konuda da toplumumuzu suistimal ederek haksız kazanç sağlamaktadırlar.

Tüm dünyada yaşanılan uluslararası ekonomik krizin etkileri sonucu insanların sahip oldukları paraların her geçen gün değer kaybederken; altın, değerini artırarak insanlara yatırım yapma ve sahip oldukaları mal varlıklarını koruma şansını tanıyan en güvenli liman olarak karşımıza çıkmaktadır.

Böyle bir ortamda insanların altın taleplerini en güvenilir, hızlı ve uluslararası standartlarda sunmak beklenilen bir zorunluluk olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geliştirdiğimiz paketleme modelleri piyasının yaratmış olduğu talebi karşılayacak hızda üretim yapmayı sağladığı gibi sunduğu güvenlik uygulamalarıyla içinde taşıdığı ürünün gerçekliğini onaylayan bir yapıdadır.

Böylelikle altından hiç anlamayan insanlar bile, bu paketlenmiş altınlarımızı aldıklarında içindeki ürünün ne saflıkta altın içerdiğini ve ne ağırlıkta olduğunu bilerek günlük değişen altın fiyatları karşısında ellerinde bulunan altının ne kadar değer bulacağını arada pazarlık unsuru bırakmaksızın hiç bir kişi ya da hassas teraziye ihtiyaç duymadan bilecek ve ihtiyacı doğrultusunda değerlendirebilecektir.


Markalar