Drop us a line...

Send Message
  • EN
  • TR
Bizimle Tanışın

İSGOLD

İnnovatif Altın Rafinerisi

  • Biz Kimiz?
  • Lokasyon ve Yönetim Merkezi
  • Üretim Kapasitesi
  • Felsefemiz

Şirketimizin değerli yöneticileri ve CEO’su, finans dünyasının merkezi olan başta İsviçre ve Almanya olmak üzere Avrupa’nın bir çok ülkesinde altın rafinasyonu ve ‘Yatırım Altını’ üretimi alanlarında edindikleri engin bilgi ve derin tecrübeleri ile güçlü global bağlantılarının verdiği özgüven ve dinamizm sayesinde İSGOLD Altın Rafinerisi olarak yurdumuzda 2011 senesinden beri hizmet vermektedir. Şirket vizyonu ve misyonu doğrultusunda daha önce sadece yurtdışına hizmet veren ve tanınan şirketimiz son dönemlerde artan rekabet potansiyeli, kaliteli ürün ve hizmet ihtiyacı gereksinimi dolayısıyla yurtiçi piyasasına da yönelmiş olup, Türkiye piyasasına da Avrupa standartlarını getirmeyi ilke edinmiştir.

İSGOLD Altın Rafinerisi’nin üretim ve rafinasyon hizmetlerinin bulunduğu fabrikası ile yönetim merkezi İstanbul/İkitelli Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan Marmara Sanayi Sitesi’nde bulunmaktadır. Fabrikanın şehir merkezine uzaklığı yaklaşık olarak 25 dakika iken en yakın havaalanı olan Atatürk Havalimanı’na sadece 15 dakika uzaklıktadır.

İSGOLD’ın yaklaşık rafinasyon kapasitesi ortalama 100 ton/yıl iken mini külçe altın üretim kapasitesi ise 10 ton/yıl’dır. Üretim’de kendi ihtiyaçlarına göre tasarladığı üretim makina ve ekipmanlarını kullanan şirketimiz özgün üretim anlayışını ile sektörde lider konumdadır.

Şirketimizin piyasadaki saygınlığının devam etmesinin ve diğer saygı değer firmalarla rekabet edebilmesinin başlıca unsuru olan müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın talepleri ve istekleri son derece önem teşkil etmekte olup, şirket politikamız doğrultusunda esas amacımızın ürünümüzü üretip satmaktan ziyade ülkemizin bazı altyapı sorunlarına rağmen geri dönüşüm ve diğer tamamlayıcı servislerle her anlamda hizmet vermektir.