Ürünler

Drop us a line...

Send Message
  • EN
  • TR

Çeşitli Paketleme ve Güvenlik Sistemleri

Yatırım Altınları
Konsept Ürünler
Şans Altın
Kişiye Özel Üretim
Kartivizit Üretim
Online Altın Alışverişi için İstanbul Altın DükkanıSiteyi Ziyaret Et

Yenilik ve Modernizasyon

İSGOLD Altın Rafinerisi A.Ş. yıllarca Avrupa’nın bir çok ülkesine felsefesini katarak doğru olduğuna inandığı yöntemlerle Yatırım Altını üretimi gerçekleştirmiştir. Bu nedenle yurdumuzda üretime başlayan şirketimiz halkımıza sadece altın üretimi hizmeti vermekten ziyade yeniliklerle ve gelişmeci bir yaklaşımla paketleme ve güvenlik sistemleri sunarak yüksek kalitede komple bir ürün ortaya çıkarmayı hedefler.

Özellikle İsviçreli rafinelerin onlarca yıldır dünya çapında söz sahibi olduğu bir sektörde, şirketimizin bu rafinerilerin iş akışını yakından biliyor olması, bu etkileşimden sahip olduğu uluslararası bilgi, tecrübe ve en önemlisi sürekli gelişmeyi hedefleyen yapısı itibariyle kendine özgü ürünlerini yaratması taviz verilmeyen noktalardan biridir.

Açıklama

Yatırım Altını üretmek amacıyla üretilen farklı ağırlıktaki altınlar (0.5 gr, 1 gr, 2.5 gr, 5 gr, 10 gr vb) standartlara uygun yöntem ve ekipmanlarla meydana getirilir. Üretilen altınların saflık derecesi ve kalitesi pürüzsüz ve çapaksız parlak yüzeyi sayesinde kolayca anlaşılabilir.

Müşterilerimiz aşağıda belirtildiği üzere gurur duyduğumuz ve yurt içi pazarda öncüsü olduğumuz iki farklı şekilde yatırım altınlarını temin etmektedirler:

  • Paketleme-1

    Türkiye’de ilk PVC paketleme sistemini Yatırım Altını üretimi için kullanan şirketimiz (Patentlerimiz kısmına bakınız), diğer mevcut güvenliği az olan paketleme sistemlerine oranla altının paketinden açılma ihtimalini minimum indirmeyi gururla başarmıştır. Yapısı itibariyle Avrupalı müşterilerimiz tarafından övgüyle bahsedilen, üretildikten sonra sağlamlığı ve gösterişi göze çarpan bu sistem sayesinde müşterilerimiz gönül rahatlığı ile uzun yıllar boyunca yatırımlarını koruyabilmektedirler.

  • Paketleme-2

    Patentini elinde bulundurduğu (Patentlerimiz kısmına bakınız) ve yine ilk kez Kristal kutu içerisinde altın paketleme sistemini geliştiren şirketimiz yine Yatırım Altını üretimi konusunda bir ilke imza atmıştır. Kristal kutunun içindeki altının güvenliği için kutunun üretildikten sonra bir daha kesinlikle açılmamasıiçin şirketimiz basit yapıştırıcılardan ziyade yenilikçi ve çok özel bir yöntemle kutuların birleşimi sağlanmaktadır.

Şirketimiz ayrıca kullanmış olduğu kurumsal hologram ve kendi içinde şifreli seri numarası yöntemi ile orijinalliği elinde tutarak olası sahteciliğin önüne geçmiştir.

Müşterisine güvenliğin pek çok adımla en üst noktada tutulduğu, devamlı gelişmeci ve şaşırtıcı ürün yelpazesi çıkarmayı ilke edinen şirketimiz, TC Darphanesi’nden almış olduğu yetki ile ayar için gerekli sertifikaları verebilmekte, ürün üretimi sırasında denetimi en üst seviyede tutmakta ve kalite kontrol ile hatalı ürünlerin teslimatına izin vermemektedir.

Ülke içerisinde tüm dikkatleri üzerine çekecek halkımızın yatırımlarını artırmaya yardımcı olmaya yarayan proje ve projelerin sürekli olarak üst yönetici kadrosu tarafından görüşüldüğü İSGOLD Altın Rafinerisi A.Ş., altın sektöründe yakın zamanda duyulacak olan tüm akıl dolu, eşsiz ve en önemlisi umudunu altına yatıran tüm yatırımcılarımızı koruyucu projelerin imzasını taşıyacaktır.